alexceli :
GP Stad Zottegem C3
Omloop van het Houtland Lichtervelde C3
ASSEFAB59 :
Strade Bianche C3
Driedaagse van West-Vlaanderen T4 *
Route du Sud - la Dépêche du Midi T4
Halle-Ingooigem C3 *
Paris - Tours C1
bailly01 :
Grand Prix Pino Cerami C3
GP de Denain Porte du Hainaut C3
Delta Tour Zeeland T4
Halle-Ingooigem C3 *
Tour de Wallonie T3
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark T3 *
GP de Fourmies / La Voix du Nord C2
Binche - Tournai - Binche C3
ballack150 :
Trofeo Magaluf-Palmanova C3
Clasica de Almeria C3 *
E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke C2
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Volta a Portugal em Bicicleta T4
Borglut :
Skoda Velothon Berlin C3
Tour de Suisse T2
Sparkassen Münsterland Giro C3
bouba252 :
Paris - Roubaix C0
Klasika Primavera de Amorebieta C3
Amstel Gold Race C0
SEB Tartu Grand Prix C3 *
bouboune :
G.P. Costa degli Etruschi C3
Driedaagse van West-Vlaanderen T4 *
Hel van het Mergelland C3 *
Paris-Camembert C3 *
Paris-Corrèze T4 *
Classement général Teamcyclisme
bouygues_man :
Tour de San Luis T4
La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) T4 *
Paris-Camembert C3 *
Tour du Finistère C3
Paris-Corrèze T4 *
Circuit Franco-Belge T4 *
cancellara17 :
Handzame Classic C3
Scheldeprijs C2
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Tour de Rijke C3
Memorial Rik Van Steenbergen C3
Grand Prix Cycliste de Montréal C1
Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen C3
capino :
Trofeo Cala Millor-Cala Millor C3 *
Nokere-Koerse C3
Tro-Bro Léon C3 *
Tour de Picardie T4
Tallinn-Tartu Grand Prix C3
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques T4
cedrick2 :
Vuelta Ciclista al Pais Vasco T2
Critérium du Dauphiné Libéré T2 *
Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria T3
Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika C3
Grand Prix de Wallonie C3 *
charlix :
Clasica de Almeria C3 *
GP Industria & Artigianato C3 *
Amgen Tour of California T2
TD Bank International Cycling Championship C2 *
Eneco Tour T2
Vattenfall Cyclassics C1
chrisroyer :
Le Tour de Langkawi T4
Dutch Food Valley Classic C3
Christianol :
GP dell'Insubria-Lugano C3
Clasica de Almeria C3 *
GP di Lugano C3
Classic Loire Atlantique C3 *
Cholet - Pays De Loire C3
Flèche d'Emeraude - Saint Malo C3
SEB Tartu Grand Prix C3 *
Tour du Limousin T3
Druivenkoers - Overijse C3 *
Giro di Padania T4 *
CocaCola :
Classica Sarda Sassari - Cagliari C3
Giro dell'Appennino C3
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo T4 *
GP Kranj C3
G.P. Nobili Rubinetterie, Coppa Papa' Carlo C3
Paris-Corrèze T4 *
Coppa Agostoni - giro della Brianza C3
GP Industria e Commercio Artigianato Carnaghese C3
Giro della Romagna C3 *
GP Industria & Commercio di Prato C3
Crazysaez :
Etoile de Bessèges T4
Tour de Belgique - Ronde van België - Tour of Belgium T3
Bayern-Rundfahrt T3
Grand Prix de Plumelec-Morbihan C3
Halle-Ingooigem C3 *
Paris-Corrèze T4 *
Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux C3 *
Tour de Vendée C2
cyclopataca :
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech C3 *
Paris-Camembert C3 *
Boucles de l'Aulne C3
La Poly Normande C3
Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa" C3
cytep33 :
Paris-Camembert C3 *
La Flèche Wallonne C1 *
Paris-Corrèze T4 *
Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven C3
Foreman :
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia T4
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
World Championship Road Time Trial C2
Frenchy :
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo T4 *
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
ganesa :
Paris-Camembert C3 *
Tro-Bro Léon C3 *
Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» C3 *
GianniBugnoforever :
Volta Ciclista a Catalunya T2
Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux C3 *
GP Ouest France - Plouay C1
Giro di Padania T4 *
Grand Prix de Wallonie C3 *
GUI02260 :
Tro-Bro Léon C3 *
Halle-Ingooigem C3 *
gwartyke :
Paris-Corrèze T4 *
London-Surrey Cycle Classic C3
World Championship Road Road Race C0
Kensuke :
Dwars door Vlaanderen / A travers la Flandre C3
kentinmania :
Clasica de Almeria C3 *
Le Samyn C3 *
TD Bank International Cycling Championship C2 *
Halle-Ingooigem C3 *
Clasica Ciclista San Sebastian - San Sebastian C1
Trofeo Matteotti C3
Trofeo Melinda - val di Non C3
Giro della Romagna C3 *
Memorial Marco Pantani C3 *
L.S./Voeckler fan :
La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) T4 *
Tour Cycliste International du Haut Var T4
Driedaagse van West-Vlaanderen T4 *
Classic Loire Atlantique C3 *
Tro-Bro Léon C3 *
4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-pas-de-Calais T3
SEB Tartu Grand Prix C3 *
Tour du Poitou Charentes T4
lephil :
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde T3
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo T4 *
Vuelta a la Comunidad de Madrid T4 *
SEB Tartu Grand Prix C3 *
Tour of Britain T4
leptibelge :
Tour Down Under T2
Settimana Internazionale Coppi e Bartali T4
Route Adélie de Vitré C3
Hel van het Mergelland C3 *
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo T4 *
Vuelta a la Comunidad de Madrid T4 *
GP du canton d'Argovie C3
Critérium du Dauphiné Libéré T2 *
Tour de Slovénie T4
Paris-Corrèze T4 *
lucho :
Clasica de Almeria C3 *
Paris - Nice T2
Gran Premio Miguel Indurain C2
Vuelta Ciclista a la Rioja C3
Vuelta a Burgos T3
Championnats nationaux - TT
Giro del Piemonte C2
Mannenkenpis :
Trofeo Inca-Inca C3
Giro di Sardegna T4
Omloop Het Nieuwsblad C1
Gent - Wevelgem C1
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo T4 *
Coppa Sabatini Gran Premio città di Peccioli C3
Marchy :
Trofeo Cala Millor-Cala Millor C3 *
Volta ao Algarve T4
Vuelta a Castilla y Leon T4
Presidential Cycling Tour of Turkey T3 *
Vuelta a España T1
marollais :
Giro della Provincia di Reggio Calabria-Challenge Calabria T4
Trophée Deià C3
Trofeo Laigueglia C3
Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres C0
TD Bank International Cycling Championship C2 *
Megane :
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Giro della Toscana C3 *
Memorial Marco Pantani C3 *
mempamal :
Grand Prix Cycliste la Marseillaise C3
Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel T4
milanello :
Le Samyn C3 *
Paris-Camembert C3 *
TD Bank International Cycling Championship C2 *
Giro della Toscana C3 *
Brixia Tour T4
Tour de Pologne T2
Coupe Teamcyclisme
Mooniaruck :
Tro-Bro Léon C3 *
La Flèche Wallonne C1 *
G.P. Camaiore C3
Tre Valli Varesine C2
Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca T4
Mr Totof :
Tour of Oman T4
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech C3 *
Paris-Camembert C3 *
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Novak :
Tro-Bro Léon C3 *
Paris-Corrèze T4 *
Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux C3 *
Parijs-Brusssel - Paris-Bruxelles C2
Orbea :
Trofeo Palma de Mallorca C3
Critérium International T3
Paris-Camembert C3 *
Rund um Köln C3
Skoda-Tour de Luxembourg T3
Halle-Ingooigem C3 *
Tour de France T0
Tour de l'Ain - La route du progrès T4
Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» C3 *
Memorial Marco Pantani C3 *
Patrfcl :
Presidential Cycling Tour of Turkey T3 *
Paul :
Tour du Doubs - Conseil Général C3
ray :
Milano-Sanremo C0
Schaal Sels C3
ricco19 :
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol T4
De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne C2
Gran Premio Llodio C3
Liège - Bastogne - Liège C0
Druivenkoers - Overijse C3 *
Grand Prix Cycliste de Québec C1
samu64 :
Tour de Romandie T2
Szlakiem Grodòw Piastowskich T4
Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais C3
Shinsuke :
Trofeo Cala Millor-Cala Millor C3 *
Tirreno-Adriatico T2
Giro del Trentino T3
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
TD Bank International Cycling Championship C2 *
Circuit Franco-Belge T4 *
stcyr :
Tro-Bro Léon C3 *
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Championnats nationaux - Road
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark T3 *
Tour of Utah T4
GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi C3
Paris-Bourges C3
Gran Premio Bruno Beghelli C3
Sylvain-Chavanel :
Trofeo Cala Millor-Cala Millor C3 *
Kuurne-Brussel-Kuurne C3
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Giro d'Italia T1
Tour of Qinghai Lake T3
Kampioenschap van Vlaanderen C3
Circuit Franco-Belge T4 *
TeamSky :
GP Industria & Artigianato C3 *
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt C3 *
Paris-Corrèze T4 *
The Quiznos Challenge T4
tiipoto :
Albert Achterhes Profronde van Drenthe T4
G.P. Nobili Rubinetterie, Coppa Citta di Stresa C3
tontonstou :
Tour of Qatar T4
Giro del Friuli C3
Vicenzo :
Sparkassen Giro C3
Paris-Corrèze T4 *
Tour of Beijing T3
Giro dell'Emilia C1
Giro di Lombardia C0
Vinoka :
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire T4
Circuit de Lorraine Professionnel T4
Ster Elektrotoer T4
Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux C3 *
Grand Prix de la Somme « Conseil Général 80» C3 *
* ex aequo